Продукти

Найкращі у своїй сфері рішення
для потреб вашого бізнесу.
Наші продукти допомагають бізнесу здобути конкурентні переваги шляхом підвищення ефективності та оптимізації процесів.

Мережа сервіс провайдерів

Щоб постійно розвиватися, сервіс провайдерам необхідно зосередитися на підвищенні швидкості та ефективності. Певна стратегія зростання, заснована на впровадженні нових послуг і гарантії безпеки, є запорукою успіху. Ваші клієнти хочуть вибирати з безлічі послуг, робота яких налагоджена, а дані зберігаються в хмарі: WAN, VPN, безпека, доступ із мобільних пристроїв і IoT (Інтернет речей).

Корпоративні мережі

Доступ користувача до інформації, необхідної для роботи, а також якісна трансляція аудіо і відео залежать від мережі, тому вона повинна забезпечувати відмовостійкий і інтелектуальний транспорт. Надійний мережевий дизайн також повинен включати універсальність, щоб відповідати мінливим потребам організації.

Уніфіковані комунікації

Організації прагнуть оптимізувати свої бізнес-процеси, підвищити продуктивність співробітників, а також поліпшити відносини з партнерами та клієнтами. Архітектура уніфікованих комунікацій для спільної роботи всередині підприємства приносить користь у наступних галузях: консолідація інфраструктури зв’язку, впровадження відео у зустрічі, розширення телефонії за допомогою відео, співпраця з зовнішніми організаціями, створення гнучких робочих областей та офісних просторів.

Сервіси

Ми робимо IT краще. Набагато краще.

Маршрутизація та комутація

CCIEx9 - Nine Cisco Certified Internetwork Experts

Сервіс провайдер

CCIEx5 - Five Cisco Certified Internetwork Experts

Уніфіковані коммунікації

CCIEx2 - Two Cisco Certified Internetwork Experts

Дата Центр

CCNPx2 - Two Cisco Certified Network Professionals

Безпека

CCNPx2 - Two Cisco Certified Network Professionals

Проєкти

Разом із нашими клієнтами ми створюємо та вдосконалюємо їх бізнес, використовуючи ІТ-рішення найкращих світових виробників
Конвергентний центр обробки даних, віртуалізація серверів
Віртуалізована інфраструктура
Розгортання конвергентного центру обробки даних на основі архітектури VCE vBlock (VMware, EMC, Cisco).
Тбілісі, Грузія
Приватна хмара, HCI, SDS
Програмно-визначений DC
Міграція традиційної архітектури зберігання в гіперконвергентну інфраструктуру на основі технології VMware vSAN. З нульовим часом простою у виробничому середовищі.
Тбілісі, Грузія
MPLS, L3 VPN, IP RAN
Великомасштабна мережа MPLS
Розробка і впровадження загальнонаціональної IP RAN на основі архітектури Cisco Unified MPLS. Розробка і впровадження оверлейної мережі MPLS L3 VPN для уряду Грузії та середніх шкіл по всій країні.
Тбілісі, Грузія
MPLS, L3 VPN, IP RAN
Корпоративна бездротова мережа
Проєктування і впровадження корпоративної бездротової мережі, інтеграція з існуючою традиційною мережевою інфраструктурою.
Київ, Україна

Про нас

14 Cisco Certified Internetwork Experts (CCIE) на борту
Головна цінність GREENNET – наша команда! Це наш найсильніший актив і найважливіша конкурентна перевага. Поза команди ми відносимо один одного до трьох груп: інженери, продажі та бек-офіс, але всередині ми використовуємо неофіційні назви цих команд, здогадаєтеся?

Зв’яжіться з нами

Дізнайтеся, як ми робимо IT краще.