Про нас

Компанія GREENNET була заснована в Грузії в 1998 році. Основною причиною для її створення став зростальний попит на якісні мережеві рішення в Грузії. Незабаром GREENNET став провідним системним інтегратором і постачальником мережевих рішень.

GREENNET має партнерські відносини зі світовими лідерами в галузі мережевих технологій і пропонує найкращі сучасні технології на ринку ІКТ. Малий і середній бізнес, великі підприємства, фінансові установи та телекомунікаційні компанії покладаються на наші якісні, спеціально розроблені рішення, які легко інтегруються з існуючою інфраструктурою, забезпечуючи максимальну продуктивність.

Команда професіоналів GREENNET має багаторічний практичний досвід у забезпеченні працездатності IT і телекомунікаційних рішень. Наші клієнти отримують користь і прибуток із нашого сучасного технічного досвіду в галузі технічних консультацій, проєктування і впровадження мереж, а також професійного навчання та цілодобової технічної підтримки.

Наша місія

GREENNET сприяє розвитку бізнесу шляхом впровадження передових інформаційних технологій.

Наші продукти допомагають бізнесу здобути конкурентні переваги шляхом підвищення ефективності та оптимізації процесів.

Ми прагнемо створювати сучасні мережі, покращувати якість існуючих систем і навчати наших клієнтів користуватися всіма перевагами наших рішень.

Партнери

GREENNET встановила довгострокові партнерські відносини зі світовими лідерами в області інформації та зв’язку, включаючи Cisco Systems, NetApp, Dell, Lenovo, HP, Symantec, Microsoft. Згідно з новою програмою сертифікації партнерів, GREENNET є першою і єдиною компанією в Кавказькому регіоні, що отримала сертифікат Золотого партнера Cisco Systems зі спеціалізацією в корпоративних мережах, безпеці, центрах обробки даних, спільній роботі та архітектурі сервіс провайдерів.

Наша Команда

14 Cisco Certified Internetwork Experts (CCIE) на борту
Головна цінність GREENNET – наша команда! Це наш найсильніший актив і найважливіша конкурентна перевага. Поза команди ми відносимо один одного до трьох груп: інженери, продажі та бек-офіс, але всередині ми використовуємо неофіційні назви цих команд, здогадаєтеся?

Зв’яжіться з нами

Дізнайтеся, як ми робимо IT краще.