Проєкти

Разом із клієнтами ми створюємо та покращуємо їхній бізнес, впроваджуючи IT рішення від провідних світових виробників.
Конвергентний центр обробки даних, віртуалізація серверів
Віртуалізована інфраструктура
Розгортання конвергентного центру обробки даних на основі архітектури VCE vBlock (VMware, EMC, Cisco).
Тбілісі, Грузія
Приватна хмара, HCI, SDS
Програмно-визначений DC
Міграція традиційної архітектури зберігання в гіперконвергентну інфраструктуру на основі технології VMware vSAN. З нульовим часом простою у виробничому середовищі.
Тбілісі, Грузія
MPLS, L3 VPN, IP RAN
Великомасштабна мережа MPLS
Розробка і впровадження загальнонаціональної IP RAN на основі архітектури Cisco Unified MPLS. Розробка і впровадження оверлейної мережі MPLS L3 VPN для уряду Грузії та середніх шкіл по всій країні.
Тбілісі, Грузія
DWDM, оптична мережа
Транснаціональний DWDM
Проєктування і реалізація транснаціональної DWDM-мережі від кордону Вірменії до узбережжя Чорного моря з послугами 10/100GigE/STM-64/OUT-4.
Тбілісі, Грузія
SIEM, DPL, WAF, PAM
Інформаційна безпека
Проєктування і реалізація складної інфраструктури захисту інформації. Інтеграція IBM QRADAR SIEM з контролем привілейованих користувачів, захистом електронної пошти, DLP і міжмережевим екраном вебдодатків.
Руставі, Грузія
NGFW, віддалений доступ, мережева безпека
Мережева безпека
Міграція інфраструктури мережевої безпеки на міжмережеві екрани нового покоління для центрів обробки даних і безпеки периметра мережі. Комплексна інтеграція із системою контролю доступу до мережі.
Тбілісі, Грузія
Кампус єдиного доступу
Корпоративна мережа, мережева безпека, Wi-Fi
Архітектура наступного покоління Unified Access Campus, яка дозволяє різним елементам мережі, від комутаторів доступу до бездротових точок доступу, працювати разом і дозволяти користувачам отримувати доступ до ресурсів з будь-якого місця в будь-який час.
Кутаїсі, Грузія
Єдиний доступ, WiFi
Корпоративна бездротова мережа
Проєктування і впровадження корпоративної бездротової мережі, інтеграція з існуючою традиційною мережевою інфраструктурою.
Київ, Україна
ACI, SDN, мережа центру обробки даних
Центр обробки даних з підтримкою SDN
Проєктування і реалізація мережевої інфраструктури з підтримкою SDN для розподіленого центру обробки даних, у якому розміщені критично важливі банківські системи.
Тбілісі, Грузія
Контактний центр, CRM, Social Miner
Рішення для обслуговування клієнтів
Омніканальний контактний центр, який забезпечує безперебійну роботу у всіх точках взаємодії. Інтеграція з акаунтами соціальних мереж і існуючою CRM-системою.
Тбілісі, Грузія
MPLS, L3 VPN, IP RAN
Великомасштабна корпоративна телефонія
Проєктування і впровадження IP RAN по всій країні на основі архітектури Cisco Unified MPLS. Проєктування і реалізація оверлейной мережі MPLS L3 VPN для уряду Грузії та середніх шкіл по всій країні.
Тбілісі, Грузія

Зв’яжіться з нами

Дізнайтеся, як ми робимо IT краще.