AppDynamics

APPDYNAMICS – ПЕРЕВІРЕНИЙ ЛІДЕР APM (APPLICATION PERFORMANCE MONITORING)

ЗМІНІТЬ ПІДХІД ДО СТВОРЕННЯ І ВЕДЕННЯ СУЧАСНОГО БІЗНЕСУ.
МОНІТОРИНГ ПРОДУКТИВНОСТІ ВІД ПЕРШОГО РЯДКА КОДУ ДО КОЖНОГО НАПРЯМКУ БІЗНЕСУ.

23% користувачів залишаються

вірними додатку, а не бренду

The App Attention Index 2017

80% користувачів видаляють додаток,

якщо він працює не так, як очікувалося

The App Attention Index 2017

Клієнти довіряють лише тим брендам, які гарантують бездоганні показники роботи. Це нова реальність. AppDynamics допомагає бізнесу забезпечувати ідеальну продуктивність цифрових систем. Відстежуючи та інтегруючи клієнтський досвід із роботою додатка, AppDynamics допомагає досягти неперевершених бізнес-результатів.

AppDynamics відстежує, корелює та аналізує роботу програми та бізнес-показники в режимі реального часу. Це автоматизоване, крос-технологічне рішення, яке допомагає розробникам, IT-фахівцям і підприємствам впроваджувати критично важливі стратегічні покращення. AppDynamics допоможе вам як залучити нових клієнтів, так і зберегти тих, які вже вам довіряють.

Вся справа в бізнесі

ЕФЕКТИВНІСТЬ ВАШОГО БІЗНЕСУ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОБОТИ ВАШИХ ДОДАТКІВ, ТОМУ СУЧАСНА КОМАНДА, ЯКА ПРАЦЮЄ НАД ДОДАТКОМ, – БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНА ТА СКЛАДАЄТЬСЯ З РОЗРОБНИКІВ, ТЕХНІЧНОЇ ПІДТРИМКИ, А ТАКОЖ ВЛАСНИКІВ БІЗНЕСУ. ЩОБ НАДАВАТИ ДІЄВІ ТА РЕЛЕВАНТНІ ВІДПОВІДІ ВСІМ ЗАЦІКАВЛЕНИМ СТОРОНАМ, ЦІЙ КОМАНДІ ПОТРІБНО КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ РОБОТИ ТА ПРОДУКТИВНОСТІ ВАШИХ ДОДАТКІВ.

Ми приносимо цінність на всіх рівнях:

Business IQ
Відстежує зв’язок між продуктивністю додатка, досвідом користувача та бізнес-результатами..
App iQ
Автоматично виявляє шлях клієнта у додатку, динамічно нормалізує продуктивність і надає діагностику до останнього рядка програмного коду.
Гіпермаштабна платформа
Гарантує спрощене впровадження у корпоративні середовища, налаштування, управління, а також безпеку додатка.
Комплексна видимість
Стежить за кожним компонентом середовища вашого додатка.

  Проблематика


 • Скільки часу витрачається на пошук помилок?
 • Чи приносить додаток гроші?
 • Скільки насправді коштує помилка у сфері IT?
 • Наскільки глибоке розуміння шляху користувача всередині програми або вебсайту?
 • Не можете виміряти ефективність бізнесу в режимі реального часу?
 • Чи існує загроза репутації вашого бренду через уповільнення обслуговування і перебоїв у роботі?

  Рішення:


 • Проактивний контроль продуктивності в режимі реального часу.
 • Незрівнянно швидке виявлення першопричини.
 • Можливість уникнути 60% критичних інцидентів.
 • Розуміння шляху користувача всередині програми та вебсайту.
 • Візуалізація і запобігання втрат часу та фінансів.
 • Відстеження помилок на кожному кроці клієнтського користування додатком.
 • Скорочений час вирішення багів на кожному рівні додатка (від інфраструктури до коду).

APPDYNAMICS – APPDYNAMICS – ЛІДЕР У СФЕРІ СИСТЕМ APM (APPLICATION PERFORMANCE MONITORING), ЯКИЙ ДОПОМАГАЄ ПОЛІПШИТИ ВЗАЄМОДІЮ З КІНЦЕВИМ КОРИСТУВАЧЕМ, ЗАЗДАЛЕГІДЬ ВИЯВЛЯЮЧИ ПРОБЛЕМИ ДЛЯ ОБ’ЄДНАННЯ ЇХ У ЄДИНУ ТРАНЗАКЦІЮ.

ВНАСЛІДОК ВПРОВАДЖЕННЯ АГЕНТІВ, ПРОВОДИТЬСЯ ГЛИБИННИЙ МОНІТОРИНГ ВСІХ ТРАНЗАКЦІЙ. ЗА ПРИНЦИПОМ КАМЕРИ, ЯКА КОНТРОЛЮЄ ШВИДКІСТЬ НА ДОРОГАХ, APPDYNAMICS КОНТРОЛЮЄ ВСІ ТРАНЗАКЦІЇ ТА ПРОВОДИТЬ ДІАГНОСТИКУ ТИХ ТРАНЗАКЦІЙ, ПОКАЗНИКИ ЯКИХ ВІДХИЛЯЮТЬСЯ ВІД СЕРЕДНЬОГО ЗНАЧЕННЯ.

Що нам дає AppDynamics?

Проактивний моніторинг
Проактивний моніторинг – ключова функція AppDynamics.
Проактивний моніторинг досягається за рахунок динамічних порогів. Система в режимі реального часу аналізує і зіставляє кожну метрику та транзакцію. На підставі зібраної інформації, вибудовується порогове значення поведінки конкретної метрики та транзакції. * Динамічні бейзлайни, які допомагають будувати порогові значення за допомогою машинного навчання. * Детальний моніторинг, який допомагає зрозуміти, що не так з боку бази даних.
Попередження втрати прибутків, загрози репутації бренду, а також інших проблем, спричинених уповільненням та перебоями роботи сервісу.
Збільшення доходу за допомогою візуалізації каналів прибутку з урахуванням потреб клієнтів та продуктивності додатка. Можливість миттєвої ідентифікації та усунення проблем, які можуть завдати фінансові збитки.
Шлях клієнта
Збір і аналіз даних про рівень обслуговування кожного клієнта і бізнес-сегмента. Показники представлені візуально і відображені в кореляції з даними про продуктивність додатка.
Отримавши можливість відстеження дій конкретного користувача або специфічної частини бізнес-процесу, знайти проблему на будь-якій стадії більше не складає труднощів. Отже, запобігти негативним наслідкам ще ніколи не було так просто.
Аналіз ефективності бізнесу в режимі реального часу
Відстежуючи інформацію на панелі моніторингу в режимі реального часу, продуктивність системи підвищується. Тож потреба у безлічі звітів скорочується або зовсім усувається.

Як AppDynamics може допомогти саме мені?

Як AppDynamics може допомогти саме мені?

Розробка і тестування
Кожен новий реліз – більше не випробування. Наша самонавчальна аналітика розпізнає аномалії задовго до того, як реліз виходить на стадію продакшну. Завдяки цьому ви можете сконцентруватися на функціоналі, а не на пошуку проблем.
Технічна підтримка
Перетворює Ваш ситуаційний центр в кімнату відпочинку. Ми повністю автоматизуємо і візуалізуємо весь процес усунення несправностей, що значно знижує середній час розбору та усунення інциденту. Перетворює ваш центр забезпечення в кімнату відпочинку. Ми повністю автоматизуємо і візуалізуємо процес усунення несправностей, що значно знижує середній час пошуку та ліквідації інциденту.
Бізнес
Доступна вам статистика більше не обмежена контейнерами та API, тепер ви з легкістю можете слідкувати за прибутками та досвідом користувачів вашого додатка.Ми надаємо повний огляд усіх контекстних даних, щоб допомогти вам підвищити лояльність клієнтів.

НАШІ КЛІЄНТИ:

Після впровадження AppDynamics:
 • Обсяг інцидентів знизився на 30%
 • Число потенційних інцидентів було скорочено в процесі тестування і налагодження роботи
Протягом перших трьох місяців користування AppDynamics:
 • Обсяг інцидентів знизився на 30%
 • Середній час вирішення інциденту знизився на 67%

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ:


З AppDynamics час простою зменшився до 1.5 години за 6 місяців, враховуючи, що минулого року час простою займав не менше 25 годин. У переважній більшості випадків ми навіть не знали причин простою, а зараз таке буває вкрай рідко. Особливо тішить, що ми можемо користуватися AppDynamics, працюючи з NPS та конверсією Андрій Тюлюкина, Начальник Управління адміністрування та супроводу програм Департаменту ІТ АТ «Євразійський Банк»

Завдяки AppDynamics ми відразу отримали повну картину того, які IT-процеси побудовані правильно, а які залучили непотрібні ресурси. Усунувши процеси, у яких не було необхідності, ми підвищили продуктивність. Вбудована аналітика, наявна в AppDynamics, автоматично виявляє збої в додатках, показує помилки і їхні причини в режимі онлайн, коригує процеси та починає збір релевантних даних, щоб попередити наших фахівців про можливі інциденти. Раніше ми могли витратити кілька днів на з`ясування причин неякісної роботи програми, тепер це займає не більше двох годин.Адлет Кожанбаев, Заступник голови правління ЖССБ

Вже через рік після впровадження інтегрованих рішень продуктивність додатків та стан бізнесу загалом помітно покращилися. Кількість інцидентів у критично важливих веб- і мобільних додатках знизилась на 78%, а тривалість простоїв зменшилася на 59%. В результаті можливі втрати прибутку, пов`язані зі збоями, скоротилися на 41%.Володимир Муравйов, ІТ-директор компанії «Альфастрахування»

Чому GREENNET?

Виділений вузькоспрямований фахівець у даній галузі.
Можливість проведення пілотного проєкту власними ресурсами.
Виділений технічний фахівець із сертифікацією, який займається впровадженням і технічною підтримкою (Certified Professional Implementer).
Можливість придбання AppDynamics як SaaS.

Зв’яжіться з нами

Дізнайтеся, як ми робимо IT краще.